Haber

Akşener nikah şahidi oldu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Mehtap Beker ile partinin Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Küme Başkan Yardımcısı Adnan Beker’in kızı Berkay İpek’in düğününe tanık oldu.

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in de katıldığı, Kavaklıdere’de bir otelde düzenlenen nikahta Akşener’in yanı sıra Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır ile Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar da şahitlik yaptı.

Düğünün ardından Taşdelen, “Aile birliğiniz an itibariyle resmen kurulmuştur. Mutluluğunuzun bir ömür sürmesini dilerim. Ormanlar kadar sevgi, çiçekler kadar güzel çocuklar dilerim.”

13. ‘CUMHURBAŞKANI MİLLİ İTTİFAK’IN GÖSTERDİĞİ KİŞİ OLMAK İSTEYECEK’

Yeni çifte mutluluklar dileyen Akşener, şunları söyledi:

“Şimdi üç belediye başkanımız burada. Fethi Belediye Başkanı, Mansur Belediye Başkanı, Alper Belediye Başkanı. Bugün bu çifti burada yüzümüz gülerek evlendiriyorsak ve 13. cumhurbaşkanının cumhurbaşkanı olacağına karar verebilirsek.” Millet İttifakı bu arkadaşların yaptığı hizmetlere borçluyuz.Güzel hizmetler verdiler.Bu sebeple 13.Cumhurbaşkanı’nın da Millet İttifakı’nın yürekten inandığım aday göstereceği kişi olmasını temenni ediyorum.”

Konuklarla bir süre sohbet eden Akşener, hatıra fotoğrafı çektirdi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu