Haber

Antalya’da kayıp Seda Nur’u arama çalışmaları sürüyor

ANTALYA’da, 24 Kasım sabahı direksiyon dersine gitmek için evden ayrıldıktan sonra bir daha haber alınamayan Seda Nur Uludağ’ı (21), arama çalışmaları sürüyor. Koru Mahallesi’ndeki sahilden başlanarak Selinus ve Kahyalar sahiline kadar olan bölümde dalgıç timi su altında, AFAD ve İHH ekipleri de hem karadan hem dronla havadan çalışma yürütüyor.

Gazipaşa ilçesi Ekmel Mahallesi’nde oturan halasının yanında kalan ve ehliyet kursuna giden Seda Işık Uludağ, 24 Kasım sabahı direksiyon dersine gitmek için ayrıldı. Saat 10.00 sıralarında dersten çıkan Uludağ, pastanede kız arkadaşıyla buluştu. Akşam halasının yanına gitmeyen Uludağ’dan haber alamayan yakınları, gidebileceği yerleri araştırdı. Güney Mahallesi’nde oturan ailesi, Uludağ’ı bulamayınca durumu polise bildirdi. Ailesinden Uludağ’ın bilgilerini alan gruplar, evvelki gün arama çalışması başlattı. Gruplar, dün Koru Mahallesi kıyı kısmında Seda Nur’a ait olabileceği değerlendirilen şemsiye buldu. Uludağ’ın ailesi de Koru kıyısında ağırlaştırılan arama çalışmalarında yer aldı.

Bugün de devam eden arama çalışmaları kapsamında, Koru Mahallesi’ndeki sahilden başlanarak Selinus ve Kahyalar sahiline kadar olan bölümde Antalya İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı dalgıç timi su altında AFAD ve İHH takımları de hem karadan hem dronla havadan arama çalışması yaptı.NASIL OLDUĞUNU SORAN ARKADAŞINA ‘AKŞAM DUYARSIN’ DEMİŞ

Öte yandan Seda Işık Uludağ’ın, dün pastanede buluştuğu kız arkadaşının yanında cep telefonu görüşmesi yaptığı, sonrasında moralinin bozulduğu, ağladığı ve arkadaşının yanından ayrıldığı iddia edildi. Bir süre sonra arkadaşının, arayıp durumunu sorduğu ve Seda Nur Uludağ’ın da “Akşam duyarsın” dediği öne sürüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu