Yaşam

Disney+ Türk Dizi Oyuncularından İlk Fragmanı Paylaştı!

Bir süredir Türkiye’de dikkat çekici yerli içeriklere ev sahipliği yapıyor. Disney+, yaklaşan yeni Türk dizisi Aktris nin ilk fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragman dizinin gündeme bomba gibi düşeceğinin açık göstergesi. Gelin hem fragmana hem de dizi ile ilgili bilgilere yakından bakalım.

Türkiye’nin en sevilen oyuncularından biri Pınar Deniz ve dizinin başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu; suç, gerilim ve mizahı bir arada yansıtacak. Serinin ilk fragmanında bunu rahatlıkla görebiliriz. Bu ortada; Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu’nun yanı sıra Ahmet Rıfat Şungar, Serhat Kılıç, Tolga Tekin, Şebnem Hassanisoughive İpek Çiçek isimlere eşlik edecek.

Disney, Pixar ve Marvel Studios gibi dünyaca ünlü yayıncılardan sayısız içeriğe sahip olan Disney+ ile tanışmak için burayı kullanabilirsiniz.

Yeni dizi 31 Mayıs’ta yayınlanacak.

Hakan Bonomo’nun yazdığı ve yönetmen koltuğunda Soner Caner’in oturduğu dizide Türkiye’nin en ünlü aktörlerden birihayat anlatılacaktır. 31 MayısBugün itibariyle Disney+’ta yerini alacak dizide ünlü oyuncunun gündüzleri aydınlık, geceleri karanlık olan hayatına eşlik edeceğiz.

Oyuncunun ilk fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Oyuncu çıkmadan önce Disney+’ta Recep İvedik 7 gibi yerli yapımları izlemek isterseniz burayı kullanarak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu