Haber

Erdoğan Demirören Golf Kupası Başladı

Bu yıl 5’incisi düzenlenen Erdoğan Demirören Golf Kupası başladı.

Demirören Holding Kurucusu merhum Erdoğan Demirören adına bu yıl 5’incisi düzenlenen “Erdoğan Demirören Golf Kupası” bugün yapılan maçlarla başladı.

Türkiye’de golf sporunun gelişmesine büyük katkı sağlayan Erdoğan Demirören anısına 11-12 Kasım tarihleri ​​arasında Kemer Country Club’da düzenlenen turnuvada etkinlik gerçekleşti. spor ve toplum dünyasının önde gelen isimleri yer aldı. Turnuvanın ilk gününde Demirören Holding Yönetim Kurulu Lideri Yıldırım Demirören, Limak Holding Onursal Başkanı Nihat Özdemir, Ziylan Grup Yönetim Kurulu Lideri Mehmet Ziylan ve Türkiye Golf Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Hasan Akçakayalıoğlu da yarıştı. Etkinlik, yarın yapılacak çalışmaların ardından yapılacak ödül töreniyle sona erecek.

NİHAT ÖZDEMİR: ERDOĞAN BEY ÇOK DEĞERLİYDİ

Limak Holding Onursal Lideri Nihat Özdemir, turnuvaya ilişkin yaptığı açıklamada, “Erdoğan Demirören Golf Turnuvası için tüm golfseverler bir araya geldi. Ruhu şad olsun. Gerçekten Sayın Erdoğan hem iş adamı olarak hem de iş adamı olarak çok değerliydi. bir insan ve bir sporsever olarak. Ne olursa olsun onu her zaman hatırlıyoruz.” “Zamanı unutmadık. Bu yüzden tüm golf tutkunları işlerini bırakıp tüm programlarını iptal ederek turnuvaya katılıyorlar. Keyifli bir turnuva olmasını diliyorum. Turnuvayı elimizden geldiği kadar kazanmak istiyoruz. Ben Kalıcı bir turnuva olmasından duyduğum mutluluğu dile getirmek isterim” dedi.

baykanhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu