Haber

Şampiyonlar Ligi yarı final maçları ne zaman başlıyor, saat kaç? Şampiyonlar Ligi yarı final maçları hangi kanalda ve nerede oynanacak?

UEFA Şampiyonlar Ligi Yarı final etabının ilk ayağı başlıyor. Ardından Şampiyonlar Ligi yarı final maçlarının hangi kanalda ve nerede oynanacağı merak ediliyor. Şampiyonlar Ligi yarı final maçları ne zaman, saat kaçta, Şampiyonlar Ligi yarı final maçları hangi kanalda ve nerede oynanacak? Şampiyonlar Ligi yarı final maçları ne zaman başlayacak, saat kaçta, Şampiyonlar Ligi yarı final maçları hangi kanalda ve nerede oynanacak? Şampiyonlar Ligi yarı final maçları ne zaman başlıyor, saat kaç? Şampiyonlar Ligi yarı final maçları hangi kanalda ve nerede oynanacak? Detaylar burada…

ŞAMPİYONLAR LİGİ YARI FİNAL MAÇLARI NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Diğer yarı finalde ise İtalyan takımları karşılaşacak. Turnuvayı 7 kez kazanan Milan, 3 kupası bulunan Inter’i 10 Mayıs Çarşamba günü San Siro Stadı’nda konuk edecek. Her iki karşılaşma da TSİ 22:00’de başlayacak.

ŞAMPİYONLAR LİGİ YARI FİNAL MAÇLARI HANGİ KANALDA?

UEFA Şampiyonlar Ligi yarı final etabının ilk ayağı yarın başlayacak.

Avrupa futbolunun kulüpler seviyesindeki en önemli turnuvasının ilk yarı finalinde, 14 kupayla organizasyon tarihinin en başarılı takımı olan İspanya’nın temsilcisi Real Madrid, şampiyonluk hedefindeki İngiltere’nin Manchester City grubunu konuk edecek. ilk şampiyonluğu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu