Yaşam

Şevval Şahin İmajını Yeniledi

Murat Kazancıoğlu ile yaşadığı aşkla gündeme gelen genç model Şevval Şahin, imajını değiştirdi. Şevval Şahin imajını yeniledi. Yeni stilini takipçilerinin beğenisine sunan ünlü isim kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

“Özelim Bana Ait Olsun”

Son günlerde magazin gündeminin en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Şevval Şahin, yeni ilgi alanından bahsetti. Özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen kayıtlı hoş, “Aşk hayatımda mutluyum ama fazla detaya girmek istemiyorum. Mahremiyetim bana kalsın” dedi.

“Her Şey Kazanca Bağlı Değil”

Kariyer planlamasında oyunculuk olmadığını dile getiren Şahin, “Şu an oyunculuk düşünmüyorum. Rol teklifleri var ama ben modellik yaparak ilerlemeyi tercih ederim. Her şey kâra dayalı değildir. Oyunculuk çok kazandırıyor ama bu benim için bir öncelik değil.”

Habere İsyan Şevval Şahin

Murat Kazancıoğlu için yeni aşkına yelken açan Şevval Şahin, önceki gün Arnavutköy’de gezerken görüntülendi. Kazancıoğlu’nun ailesinin kendisini istemediği haberini hatırlatan kayıtlı, hoş ve şaşırarak, “Her şey yolunda, öyle bir şey yok. Bu arada ben haberi görmedim nereden çıktı” dedi. Bağ nasıl ilerledi sorularına Şahin, “Süper, mükemmel” şeklinde yanıt verdi.

Şevval Şahin 23. Yılını Kutladı

Kısa sürede binlerce beğeni alan Şahin’in kareleri; “Elbisenin renklerine bayıldım”, “Zirve tek kişilik”, “Doğum günün kutlu olsun güzellik” gibi yorumlar yazıldı.

“Mardin’e okul yaptırmak istiyorum”

Şevval Şahin ise seyirci olarak katıldığı Nihan Peker defilesinde köy okullarına yardım ettiğini belirterek, şunları söyledi:

“İşimle meşgulüm, bir süredir İstanbul’dayım. Birkaç güzel proje var, onları değerlendiriyorum ve burada olmaktan mutluyum. Yardım ettiğim yerlere gidemedim, kitap gönderdim ama nisan ayında Mardin’e gidip orada bir kütüphane yaptırmak istiyorum.”

Şevval Şahin İmajını Yeniledi

Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan “Kazancıoğlu’nun ailesi bu ilişkiyi tasvip etmiyor” haberlerini hatırlatan Şevval Şahin, kameralara öpücük yollayarak; Kız arkadaşının yanına gitti.

Ünlü isim son yaptığı imaj değişikliğiyle gündeme geldi. Kumral tonlu saçlarını sarıya boyayan Şahin, 402 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından peş peşe yayınladığı karelere; “Sarışın dönemimdeyim” ifadesini yazdı.

23 yaşındaki Şevval Şahin’in kısa sürede binlerce beğeniye ulaşan bu paylaşımındaki yeni yöntemi takipçilerinden tam not aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu