Haber

Taşova’da düzenlenen Yıldızlar ve Gençler Futbol Turnuvası sona erdi.

Taşova’da düzenlenen gençler ve yıldızlar futbol turnuvası sona erdi.

Gençlik Merkezi’nin Millet Bahçesi sentetik sahasında düzenlediği futbol turnuvasında Yıldızlar kategorisinde Doğanlar takımı, minikler kategorisinde Osmanlı takımı birinci oldu.

Bu medikal olayların ortasında olmanın değerli olduğunu belirten Taşova Kaymakamı Ahmet Gökçecik, “Her müsabakanın bir kazananı olacaktır. Ancak bu puanlardan daha önemli olan toplu hareket edebilmektir. Çocuklarımızın bu yaşta birlikte hareket etmesi çok önemli. Düzenleyen kurumlarımıza ve tüm sporcularımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Çocuklarla birlikte böylesine keyifli etkinliklerin ortasında olmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Belediye Başkanı Bayram Öztürk, “Son zamanlarda çocuklarımız zamanlarının çoğunu telefon ve bilgisayar başında geçiriyor. Onlardan uzak durmanın en önemli yolu da bu. Bu tür etkinliklerde yer almaktır” şeklinde konuştu. Bu sayede hem yeni arkadaşlar ediniyorlar hem de spor yapıyorlar” dedi.

Turnuvada dereceye giren gruplara kupa ve ödüllerini Kaymakam Ahmet Gökçecik, Belediye Başkanı Bayram Öztürk, Gençlik Merkezi Müdürü Sercan Şenel, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Saffet Bol ve Müftü Ferhat Koçak verdi.

aksu-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu